تهران ، خبرگزاری جمهوری اسلامی ‪۲۹/۰۷/۸۸‬

ورزش. كمیته ملی المپیك. بازیهای داخل سالن. ویتنام
دبیركل كمیته ملی المپیك گفت: چند رشته ورزشی به خاطر آماده نبودن ورزشكاران آن برای كسب عنوان قابل توجه در رقابتهای داخل سالن آسیا در ویتنام از سفر به این كشور حذف شدند.

بهرام افشارزاده روز چهارشنبه در گفت و گو با ایرنا یادآور شد: در نشستی كه روز گذشته با سرپرستان تیم‌های اعزامی به ویتنام داشتیم، ضمن بررسی آخرین وضعیت تیم ها، این تصمیم اتخاذ شده است.

وی افزود: در این نشست تصمیم گرفته شد تا چند رشته ورزشی از ایران به رقابت‌های داخل سالن اعزام نشوند.

افشارزاده از رشته‌های آیروبیك، ژیمناستیك، بیلیارد و اسنوكر به عنوان رشته‌هایی كه از حضور در این رقابتها حذف شده اند، نام برد.

دبیركل كمیته ملی المپیك در خصوص اتخاذ این تصمیم گفت: تمامی تلاش ما این است كه سطح كیفی ورزش ایران در عرصه‌های بین‌المللی را ارتقاء دهیم و افزایش كمی تیم‌ها در این رقابتها دیگر برای ما ملاك نیست.

وی ادامه داد: با توجه به اینكه در دور قبل این رقابت در مقام هشتم آسیا ایستادیم، امیدوارم با توجه به آمادگی مطلوب ورزشكاران، در سومین دوره رقابتهای آسیایی داخل سالن ویتنام ارتقای سكو داشته باشیم.

گفتنی است، بهرام افشارزاده دبیركل كمیته ملی المپیك به منظور بازدید از امكانات ورزشی كشور میزبان سومین دوره بازیهای آسیایی داخل سالن و شركت در اجلاس شورای المپیك آسیا، امشب راهی ویتنام می‌شود.

سومین دوره بازیهای داخل سالن آسیا از ‪ ۱۲‬تا ‪ ۲۱‬آبان ماه سال جاری به میزبانی هانوی ویتنام برگزار می‌شود.

ادیبان : عجب توجیه کردنی !!